Raw Gaia

Raw Gaia je organická a etická firma, ktorá bola založená v roku 2006 Lisou Lennonovou a jej partnerom Hektorom v Brightone. Firma vznikla na základe Lisiných experimentov so surovými ingredienciami, nakoľko ona sama trpela extrémne suchou pokožkou a takmer všetky krémy, ktoré vyskúšala stav jej pleti iba zhoršovali.

Je to prvá firma na svete, ktorá vyrába produkty zamerané na starostlivosť o pleť zo 100% živých, organických ingrediencií. Všetky výrobky sú certifikované britskou „Vegánskou spoločnosťou“ a zaručujú, že neboli testované na zvieratách. Väčšina surových ingrediencií je získavaná prostredníctvom konceptu „Fair Trade“, čo zaručuje pestovateľom férovú cenu za ich produkty.

Princíp výroby produktov Raw Gaia spočíva v tom, že všetky ingrediencie sú spracované v surovom stave a teda obsahujú viac životnej energie, antioxidantov, vitamínov a minerálov v porovnaní s už upravovanými výrobkami. Použité sú len za studena lisované oleje, organické a vegánske suroviny zmiešané s esenciálnymi olejmi a vody z kvetov, čo znamená, že takéto výrobky neobsahujú petrochemikálie, umelé farbivá a vône, glykoly, lauryl sulfát, parabény, prezervatívy, ani žiadne iné skryté zložky.

 

Produkty značky Raw Gaia pozostávajú zo sortimentu hydratačných krémov, čistiacich roztokov a tonerov, mydiel, pleťových sád, kúpeľových a darčekových setov, telových masiel a za studena lisovaných olejov.

Bestselerom je MSM Beauty krém, ktorý obsahuje výživnú formu síry na hojenie a obnovenie pokožky, prispieva k udržiavaniu vlhkosti pleti a podporuje jej žiarivosť a regeneráciu spolu s pridaným arganovým, šípkovým a kadidlovým esenciálnym olejom.

 

Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky