Trevarno

Kozmetická firma Trevarno vyrába organické produkty určené na každodennú starostlivosť o pleť a pokožku celého tela. Spoločnosť začínala v roku 1998 predajom ručne vyrobených mydiel, ktoré sú stálou súčasťou ponúkaného sortimentu firmy dodnes. Všetky prírodné a organické mydlá sú vyrobené s použitím najkvalitnejších bylinných extraktov podľa firemného receptu a rozdelené podľa typu pokožky. Ingrediencie použité v mydlách sú čisté bylinky a čisté rastlinné oleje (extra panenský olivový olej, avokádový, jojobový, kokosový a palmový olej) s prímesami esenciálnych olejov a kakaového masla. Sú namiešané tak, že na pokožke zanechávajú ochrannú hydratačnú vrstvu bez toho, aby odstránili z jej povrchu telu vlastnú vrstvu oleja, ktorú si pokožka sama vytvára.

Trevarno je prvá firma, ktorá získala certifikát organickej kozmetiky od britskej „The Organic Farmers & Growers“ inštitúcie v roku 2000, čím zaručuje kvalitu a etickosť svojich výrobkov. Jej prioritou je najvyššia kvalita surovín, zohľadňujúc sociálne a ekologické podmienky, v ktorých sa jednotlivé ingrediencie produkujú. Trevarno pestuje a spracováva väčšinu svojich bylinných ingrediencií v záhradách, ktoré sú časťou historickej Trevarno Estate datujúcej od roku 1246 rozprestierajúcej sa na 70 akroch v anglickom Cornwalle. Návštevníci záhrad majú možnosť nahliadnuť na ručné spracovanie Trevarno mydiel, vyskúšať vzorky a prípadne ich zakúpiť vo firemnom obchode. Ostaté ingrediencie, ako napríklad palmový olej Trevarno získava od výrobcu, ktorý spolupracuje so svetovým fondom pre prírodu (Worldwide Fund for Nature). Koncentrácia organických a čisto prírodných ingrediencií v produktoch zabezpečuje pleti vysoko kvalitnú výživu. Trevarno nepoužíva žiadne chemické prísady, ako sú napr. farbivá, stabilizátory a konzervačné látky a tým si získala popularitu aj za hranicami Veľkej Británie.

Informácie o kozmetických produktoch firmy Trevarno sa tiež často objavujú v popredných módnych magazínoch ako napríklad Vogue, Marie Claire, Elle, The Times, The Daily Telegraph, You Magazine.

Medzi najpredávanejšie produkty z našej ponuky patria Denný krém, Hydratačný krém z ruže a jojoby a Čistiaci olej z ruže a jojoby.

 

 

Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky