Štartovací balíček pre mužov
Mens starter kit

Štartovacia sada 4 produktov pre ošetrenie pleti mužov.

Štartovací balíček pre mužov obsahuje:

  • Kúpeľový a telový olej (cédrové drevo, borievka a borovica) 30 ml
  • Mydlo na holenie 75 g
  • Olej po holení 5 ml
  • Hydratačný krém pre mužov 15 ml

Kúpeľový a telový olej (cédrové drevo, borievka a borovica)
Osviežujúci a povzbudzujúci telový olej so zmesou esenciálnych olejov cédrového dreva, borievky a borovice. Vhodný na všetky typy pokožky. Vďaka svojmu zloženiu a charakteristickej drevitej vôni je obzvlášť vhodný pre mužov. Výrobok je vhodný pre vegánov.
Použitie: Ako kúpeľový olej - pridajte 1 až 2 lyžice oleja do tečúcej vody pred začatím kúpeľa. Ako telový olej - naneste malé množstvo na suchú, alebo vlhkú pokožku a jemne vmasírujte.

Mydlo na holenie
Mydlo na holenie bolo špeciálne navrhnuté za účelom hĺbkovej hydratácie a vyčistenia mužskej pleti bez jej podráždenia. Mydlo vytvára bohatú a krémovú penu a je vhodné pre mokré holenie všetkých typov pleti.
Použitie: Namočte mydlo a v dlaniach vytvorte penu, ktorú aplikujete na tvár. Po oholení zmyte zvyšky peny teplou vodou a na záver opláchnite studenou. Po vysušení aplikujte olej po holení.

Olej po holení
Tento organický olej upokojuje a hydratuje pokožku po holení. Obsahuje jojobový olej zmiešaný s nechtíkovou tinktúrou a zmesou esenciálnych olejov z bergamotu, palmarosy, cyprusu a vetiveru. Vhodný na všetky typy pleti. Výrobok je vhodný pre vegánov.
Použitie: Aplikujte pár kvapiek do dlaní a jemne vmasírujte na pokožku tváre a krku.

Hydratačný krém pre mužov
Ľahký hydratačný krém obohatený vitamínom E, určený na vyživenie, ochranu a zjemnenie pleti. Obsahuje oleje z jojoby, nechtíka, sezamu a mrkvy a extrakt z jadierok grapefruitu.
Použitie: Ráno a večer vmasírujte malé množstvo krému na vyčistenú pokožku tváre a krku.

26,20 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky