Raw Gaia

Detský krém 60ml
For Her Babies Living Cream

Krém pre deti, vhodný aj na citlivú pleť dospelých.

Krém obsahuje nechtík a kostihoj a je perfektný pre bábätká, deti a ľudí s citlivou pleťou. Je špeciálne vhodný pre pleť trpiacu ekzémom a psoriázou a pri plienkovej dermatitíde.

 

Ingrediencie: 100% organické

  • Kakaové maslo (za studena lisované): pomáha regenerovať kožné bunky a obnovuje elasticitu pleti.
  • Olej z marhuľových jadierok (za studena lisovaný): je nemastný, pôsobí upokojujúco, účinkuje ako pleťový kondicionér a je špeciálne účinný pre citlivú detskú pleť.
  • Bylinky macerované v slnečnicovom oleji: nechtík, kostihoj lekársky, ľubovník bodkovaný. Macerácia prebieha počas niekoľkých týždňov, kedy sú vybrané bylinky macerované v slnečnicovom oleji (za studena lisovanom) a vystavené slnečnému svetlu. Týmto spôsobom sa účinné látky transferujú z byliniek do oleja. Raw Gaia macerované oleje napomáhajú redukcii zápalov, svrbeniu a podráždenej pokožke.

 

Použitie: Na začiatok použite iba malé množstvo. Postupným používaním zistíte, aké množstvo je pre vás najvhodnejšie. Krém môžete aplikovať buď na navlhčenú pokožku, alebo po aplikácii krému nasprejujte pokožku niektorou z kvetinových pleťových vôd.

 

Upozornenie: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 25°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-25 °C).

 

46,50 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky