Trevarno

Nočná masť Sunset 30ml
Sunset Salve

Výživná nočná masť na suchú a zrelú pleť.

Masť na báze oleja je špeciálne určená na vyživenie pleti, podporuje zachovanie elasticity, pomáha v boji proti vráskam a regeneruje oslabené povrchové kožné kapiláry. Obsahuje oleje z jojoby, mrkvy a olív zmiešané s upokojujúcim harmančekom, klíčkami, kakaovým maslom, včelím voskom a esenciálnymi olejmi z ylang ylang a sladkého pomaranča, ktorý dodáva masti farbu západu slnka v červenom pohári.

 

Ingrediencie: Simmondsia Chinensis* (Jojoba oil), Sesamum Indicum Daucus Carota* (Sesame with Carrot Oil), Olea Europaea Matricaria Recutita* (Camomile mascerated into Olive oil), Triticum Vulgare* (Wheatgerm oil), Theobroma Cacao* (Cocoa Butter), Cera Alba* (Beeswax), Cananga Odorata Essential Oil* (Ylang Ylang), Citrus Dulcis Essential Oil* (Sweet Orange).

*organicky produkované

 

Použitie: Jemne vmasírujte do pokožky v oblasti tváre a krku. Použite ako nočný krém alebo 1 x do týždňa naniesť v hrubšej vrstve ako výživnú a hydratačnú masku.

 

Upozornenie: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 25°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-25 °C).

 

24,90 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky