PHB Ethical Beauty

PHB Ethical Beauty je priekopnícky rodinný podnik ponúkajúci jedinečný výber prírodných a zároveň etických kozmetických výrobkov. V lete roku 2012 spustil predaj viac ako 200 kusov vlastne navrhnutých a vyrobených produktov a ich počet neustále narastá. Vo svojom portfóliu ponúka široký výber prírodnej starostlivosti o pleť, vlasy, telo, dekoratívnu kozmetiku a taktiež prírodné produkty na ekzém, psoriázu či akné.

Spoločnosť je dielom mladej podnikateľky Rose Brown-ovej. Po tom čo pracovala 18 hodín denne po dobu niekoľkých rokov, je Rose chodiaca encyklopédia v oblasti výroby prírodnej kozmetiky. Každý jeden výrobok je ňou starostlivo preskúmaný a otestovaný. Jedným z dôvodov pre založenie tejto spoločnosti bol šok a znechutenie nad týraním zvierat pri tvorbe značkových kozmetických výrobkov.

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že veľa kozmetických produktov obsahuje neetické látky, ktoré môžu dráždiť a poškodiť pokožku, rovnako ako, že potenciálne spôsobujú širšie zdravotné problémy. PHB Ethical Beauty produkuje preukázateľne bezpečné a účinné produkty s použitím prírodných a organických zložiek. PHB je vždy bez alkoholu, živočíšnych zložiek, testovania na zvieratách, parabénov, SLS, syntetických vonných látok, syntetických farbív, ftalátov a petrochémie. Svojím zložením sú produkty schopné uspokojiť aj najcitlivejšiu pokožku.

Spoločnosť sa taktiež neustále snaží minimalizovať vplyv na životné prostredie. Všetky výrobky sú prezentované v ekologicky šetrných a recyklovateľných obaloch.

Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky