Trevarno

Štartovací balíček pre normálnu pleť
Starter kit for normal skin types

Štartovacia sada 4 produktov pre ošetrenie normálnej pleti.

Štartovací balíček pre normálnu pleť obsahuje:

  • Čistiace mlieko z ruže a jojoby 30 ml
  • Pleťový toner z ruže a harmančeka 30 ml
  • Denný krém 10 ml
  • Nočný výživný krém 10 ml.

Čistiace mlieko z ruže a jojoby
Jemné a upokojujúce čistiace mlieko, ktoré odstráni zvyšky make upu a špirály a zanechá pleť dostatočne hydratovanú. Obsahuje kvetinovú vodu z ruže zmiešanú s vanilkovými strukmi macerovanými v jojobovom oleji s vitamínom E. Vhodné na všetky typy pleti bez ohľadu na vek.
Použitie: Naneste malé množstvo čistiaceho mlieka na vatový tampón a jemne pleť vyčistite, alebo opláchnite teplou vodou.

 

Pleťový toner z ruže a harmančeka
Ľahký a osviežujúci pleťový toner v spreji, ktorý napomáha stiahnutiu pórov a vyrovnáva farebný tón pleti. Obsahuje kvetinovú vodu z ruže a harmančeka zmiešanú s levanduľovým a harmančekovým esenciálnym olejom. Výrobok je vhodný pre vegánov.
Použitie: Nasprejujte na vyčistenú pleť ráno a večer, alebo kedykoľvek podľa potreby na osvieženie pleti.

 

Denný krém
Ľahký vyživujúci hydratačný krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky. Krém je obohatený o vitamín E a zmiešaný s levanduľovou kvetinovou vodou, ľubovníkom, jojobovým, mrkvovým a slnečnicovým olejom a esenciálnymi olejmi z levandule, palmarosy a geránia.
Použitie: Aplikujte ráno po vyčistení pleti

 

Nočný výživný krém
Obsahuje organickú levanduľovú vodu, sezam s mrkvovým olejom, jojobový a klíčkový olej, včelí vosk, kakaové maslo, vitamín E a extrakt z grapefruitových jadierok spolu s esenciálnymi olejmi z ružového dreva, cédrového dreva a kadidla.
Použitie: Aplikujte večer po dôkladnom vyčistení pleti.

26,20 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky