Raw Gaia

Detský krém 15ml
For Her Babies Living Cream

Krém pre deti, vhodný aj na citlivú pleť dospelých.

Minibalenie krému vhodné na cesty aj do kabelky, aby ste svoj obľúbený produkt mohli mať vždy so sebou.

Krém obsahuje nechtík a kostihoj a je perfektný pre bábätká, deti a ľudí s citlivou pleťou. Je špeciálne vhodný pre pleť trpiacu ekzémom a psoriázou a pri plienkovej dermatitíde.

Ingrediencie: 100% organické

  • Kakaové maslo (za studena lisované): pomáha regenerovať kožné bunky a obnovuje elasticitu pleti.
  • Olej z marhuľových jadierok (za studena lisovaný): je nemastný, pôsobí upokojujúco, účinkuje ako pleťový kondicionér a je špeciálne účinný pre citlivú detskú pleť.
  • Bylinky macerované v slnečnicovom oleji: nechtík, kostihoj lekársky, ľubovník bodkovaný. Macerácia prebieha počas niekoľkých týždňov, kedy sú vybrané bylinky macerované v slnečnicovom oleji (za studena lisovanom) a vystavené slnečnému svetlu. Týmto spôsobom sa účinné látky transferujú z byliniek do oleja. Raw Gaia macerované oleje napomáhajú redukcii zápalov, svrbeniu a podráždenej pokožke.

 

Použitie: Na začiatok použite iba malé množstvo. Postupným používaním zistíte, aké množstvo je pre vás najvhodnejšie. Krém môžete aplikovať buď na navlhčenú pokožku, alebo po aplikácii krému nasprejujte pokožku niektorou z kvetinových pleťových vôd.

 

Upozornenie: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 25°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-25 °C).

17,50 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky