Raw Gaia

Kokosové maslo 15ml
Organic Cold-Pressed Coconut Butter

Kokosové telové maslo s nádhernou vôňou a hojivým účinkom pre hladkú a jemnú pokožku.

Minibalenie krému vhodné na cesty aj do kabelky, aby ste svoj obľúbený produkt mohli mať vždy so sebou.

 

Organické za studena lisované kokosové maslo nádherne vonia a po aplikácii na pokožku zanecháva skvelý exotický pocit. Keďže sa lisuje za studena, udržuje si všetky svoje prirodzené vyživujúce vlastnosti. Neobsahuje žiadne bieliace prísady, parfémové, ani rafinované látky. Kokosové maslo odstraňuje odumreté bunky z pokožky a tým pomáha udržiavať pokožku hladkú a jemnú. Má malú molekulárnu štruktúru čo umožňuje jeho ľahšiu absorpciu a prenikanie aj do hlbších vrstiev pokožky, čím sa posilňuje podkožné tkanivo. Kokosové maslo redukuje začervenanie pokožky a vyhladzuje ju, napomáha hojeniu rán a vyrážok. Takisto je dobrým vlasovým kondicionérom, pretože posilňuje štruktúru poškodených vlasov, zvlhčuje a zjemňuje vlasové folikuly (pri aplikácii na vlasy sa jemne vmasíruje do vlasov a vlasovej pokožky a nechá najmenej 1 hodinu pôsobiť, následne sa zmyje vodou).

 

Pri normálnej izbovej teplote je kokosové maslo polotuhé. Na teplom mieste sa roztápa do olejovej konzistencie, čo však neovplyvňuje jeho kvalitu.

 

Ingrediencie: Bio kokosové maslo za studena lisované.

 

Upozornenie: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 18°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-18 °C).

 

17,50 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky