Raw Gaia

Krém pre krásu 60ml
MSM Beauty Cream

Hydratačný krém na všetky typy pleti, najmä na pleť zrelú a unavenú.

Krém vhodný pre všetky typy pleti, špeciálne pre zrelú, unavenú a poškodenú pleť. Pomáha udržiavať vláčnu pokožku a podporuje hojenie jaziev. Je vyrobený na báze MSM (minerálu krásy) a kombinovaný s kadidlovým a myrhovým esenciálnym olejom. Táto kombinácia je preto vhodná aj pre zrelú pleť, ktorá má tendenciu sa vysušovať a trpí občasnými výražkami alebo akné.

 

Ingrediencie:

  • MSM (Methylsulfonylmethan): výživná zložka síry, pomáha udržiavať žiarivú pleť a pokožku a mineralizuje vlasy. Síra má zásadný význam pre klasické fungovanie a štruktúru tela, je súčasťou každého tkaniva, ktoré obsahujú veľké množstvo proteínov - červených krviniek, svalov, kože, vlasov a nechtov. Síra je preto často považovaná za “minerál krásy”.
  • Kakaové maslo (za studena lisované): pomáha regenerovať kožné bunky a obnovuje elasticitu pleti.
  • Olej z marhuľových jadierok (za studena lisovaný): je nemastný, pôsobí upokojujúco, účinkuje ako pleťový kondicionér a je špeciálne účinný pre unavenú, zrelú a citlivú pleť.
  • Jojobový olej (za studena lisovaný): je známy pre svoje upokojujúce a uzdravujúce účinky v prípade zapálenej pokožky, pri psoriáze, ekzéme a akné.
  • Organický kadidlový esenciálny olej: pomáha vyživovať a revitalizovať zrelú pleť.
  • Organický myrhový esenciálny olej: známy pre svoje upokojujúce a uzdravujúce vlastnosti.

 

Použitie: Na začiatok použite iba malé množstvo. Postupným používaním zistíte, aké množstvo je pre vás najvhodnejšie. Krém môžete aplikovať buď na navlhčenú pokožku, alebo po aplikácii krému nasprejujte pokožku niektorou z kvetinových pleťových vôd. Ak sa vám bude na začiatku zdať, že krém je príliš mastný a hrudkovitý, je to normálna konzistencia MSM čiastočiek použitých v kréme, ktoré sa po natretí rýchlo absorbujú do pokožky.

 

UPOZORNENIE: Tehotné ženy by nemali používať tento krém, nakoľko obsahuje myrhový esenciálny olej, ktorý môže spôsobovať močové problémy.

 

Upozornenie o skladovaní: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 25°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-25 °C).

 

46,50 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky