Raw Gaia

Organický 95% Aloe Vera gél 120ml
Organic 95% Aloe Vera Gel

Gél s 95% obsahom organického Aloe Vera.

Gél s 95% obsahom organickej Aloe Vera.

Upokojujúci gél na citlivú, suchú, podráždenú a problematickú pleť a pokožku.

Ideálny pomocník na leto.

Aloe Vera Gél má veľmi široké využitie, môže sa použiť lokálne alebo aj na celú pleť namiesto krému, či ako podklad namiesto séra. Gél stimuluje tvorbu nových buniek, čím urýchľuje hojenie rán a popálenín, pomáha pri kožných problémoch ako sú ekzémy, psoriáza, mykózy, akné, herpes, upokojuje pokožku pri štipancoch a bodnutiach hmyzom. Aloe Vera je prvou voľbou na hydratáciu pokožky po opaľovaní, či na zmiernenie prejavov pri solárnej dermatitíde.

Ďalšie účinky: pomáha zvýšiť prietok krvi v koži, zmierňuje svrbenie, pomáha pri prevencii strií, na rýchlejšie hojenie modrín, dá sa použiť ako odstraňovač make-upu, ako stylingový gél na vlasy, či ako upokojujúca pleťová voda na dočistenie a tonizáciu pleti.

Zloženie: 95% organická Aloe Vera, 5% tvoria morské riasy (Carrigeenan), rastlinný glycerín a prírodné rastlinné konzervačné látky.

Návod na použitie:

Na hydratáciu namiesto krému, alebo ako podklad pod krém:

Gél rovnomerne naneste a rozotrite na očistenú pleť alebo pokožku celého tela, vrátane jemnej a citlivej pokožky v okolí očí. Gél je jemný a ľahko roztierateľný a stačí len malé množstvo na pokrytie aj veľkej plochy kože. Pri pravidelnom používaní budete s efektom spokojní tak, že nebudete potrebovať žiadny iný produkt.

Ako tonikum, alebo odstraňovač make-upu:

Naneste menšie množstvo gélu na vatový tampón a pridajte trochu vody, alebo naneste gél na už navlhčený vatový tampón. Jemným ťahom odstráňte z pleti všetky líčidlá. Postup opakujte, kým nie sú tampóny úplne čisté. Emulziu môžete použiť aj na dočistenie a tonizáciu namiesto pleťovej vody. Upozornenie: v kombinácii s Aloe Vera používajte na zriedenie len čistú vodu.

Ako gél na vlasy:

Naneste dostatok gélu na vlasy a nechajte zaschnúť. Efekt gélu vydrží cca 4-5 hodín od nanesenia.

39,70 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky