Trevarno

Kúpeľový a telový olej (cédrové drevo, borievka a borovica) 100ml
Cedarwood, Juniper & Pine Bath & Body Oil

Telový olej na povzbudenie a osvieženie pokožky celého tela.

Osviežujúci a povzbudzujúci telový olej so zmesou esenciálnych olejov cédrového dreva, borievky a borovice. Vhodný na všetky typy pokožky. Vďaka svojmu zloženiu a charakteristickej drevitej vôni je obzvlášť vhodný pre mužov. Výrobok je vhodný pre vegánov.

Ingrediencie: Olea Europaea (Olive Oil), Cedrus Atlantica Essential Oil (Cedarwood), Juniperus Communis Essential Oil (Juniper), Pinus Sylvestris Essential Oil (Pine), Olea Europaea (Hyd).

Použitie: Ako kúpeľový olej: pridajte 1 až 2 lyžice oleja do tečúcej vody pred začatím kúpeľa. Ako telový olej: naneste malé množstvo na suchú, alebo vlhkú pokožku a jemne vmasírujte.

UPOZORNENIE: Tento kúpeľový olej nie je certifikovaný ako organický, nakoľko obsahuje 1% hydrogénového olivového oleja. Táto ingrediencia je špeciálne navrhnutá ako súčasť výrobku za účelom ľahšieho miešania kúpeľových olejov s vodou. Napriek tomu obsahuje až 99 % organických ingrediencií (organický olivový olej a organické esenciálne oleje).

Upozornenie o skladovaní: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 18°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla.

 

25,60 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky