Trevarno

Kúpeľový a telový olej (levanduľa, geránium a palmarosa) 100ml
Lavender, Geranium & Palmerosa Bath & Body Oil

Telový olej na povzbudenie a osvieženie pokožky celého tela.

Osviežujúci a povzbudzujúci telový olej so zmesou esenciálnych olejov levandule, geránia a palmarosy zmiešaných v olivovom oleji. Vhodný na všetky typy pokožky. Výrobok je vhodný pre vegánov.

 

Ingrediencie: Olea Europaea (Olive oil), Lavendula Angustifolia Essential Oil (Lavender), Pelargonium Graveolens Essential Oil (Geranium), Cymbopogon Martinii Essential Oil (Palmerosa), Olea Europaea (Hyd).

 

Použitie: Ako kúpeľový olej: pridajte 1 až 2 lyžice oleja do tečúcej vody pred začatím kúpeľa. Ako telový olej: naneste malé množstvo na suchú, alebo vlhkú pokožku a jemne vmasírujte.

 

UPOZORNENIE: Tento kúpeľový olej nie je certifikovaný ako organický, nakoľko obsahuje 1% hydrogénového olivového oleja. Táto ingrediencia je špeciálne navrhnutá ako súčasť výrobku za účelom ľahšieho miešania kúpeľových olejov s vodou. Napriek tomu obsahuje až 99 % organických ingrediencií (organický olivový olej a organické esenciálne oleje).

 

Upozornenie o skladovaní: Výrobok skladujte pri teplote 5 - 18°C, mimo vplyvu priameho slnečného svetla alebo priameho zdroja tepla. Zmena konzistencie v dôsledku vyššej teploty neznehodnocuje kvalitu výrobku. Pôvodnú konzistenciu dosiahnete umiestnením výrobku do chladu (5-18 °C).

 

25,60 €
Všetky práva vyhradené © 2011 OrganiCare
Všeobecné obchodné podmienky